Rondkanto por 12 voĉoj (varianto minora) pri I. Samuel 7,3

Muzikverko unua de Norberto Sudlando, 5.4.1989, Haleluja!

[figure: Sa-; mu-; el’; dir-; is; nun]
[figure: al l’; tut-; a; dom-; o; Iz-; ra-; el’:]
[figure: Se; per; vi-; a; tut-; a; kor-; o]
[figure: kon-; vert-; iĝ-; is; al l’; Sin-; jor’,]
[figure: for-; ig-; u; vi]
[figure: la; fremd-; ajn; di-; ojn]
[figure: kaj; la; Aŝ-; tar-; ojn,]
[figure: kaj; turn-; u; kor-; on; vi]
[figure: al l’; Sin-; jor’,]
[figure: serv-; u; nur; al; Li,]
[figure: kaj; el; la; man-; oj; sav-; os]
[figure: akordoj por akompanado:; Li; mi; vin; _{la_{7}}; de; So; ti; la; So; Fil-; la; iŝt-; mi; oj.; mi]